Logo 10v Jurka 10v EN
schéma řízení
jurka-foto

jurka@10v.cz

Zajímá mne, doporučuji:

Knížky

Nassim Nicholas Taleb: Černá labuť
Hezké pojednání o tom, jak dělat nepřesné předpovědi budoucnosti na základě nepřesných údajů o minulosti a s nesprávným využíváním statistiky (nečíst úvod)

Tomáš Sedláček: Ekonomie dobra a zla
Co to je „užitek“ z pohledu ekonomické teorie, z pohledu filosofie, společnosti a etiky

Graham Greene
Romány mezi detektivkou a psychologií člověka, který se od dobrých úmyslů přes kompromisy dostane ke zločinu

A.A.Milne:Medvídek Pú
Od čtyř let se učím rozeznávat povahy různých lidí. Tato knížka a její zvířátka jsou k tomu vhodným průvodcem. (originál, nikoli současný Disney)

Můj Blog

Vážně a nevážně občas, spíše zřidka kdy: jurka.blog.idnes.cz

Oblíbené

Člověk v tísni
Humanitární organizace, která funguje efektivně

Matematika s chutí
Smysluplný projekt, který učí děti přemýšlet

IT network
Výborný server o informačních technologiích a SW

Hedvábná stezka
Cestování po svém způsobu

Ing. Vladimír Jurka

osobní profil


Vzdělání: Elektrotechnická fakulta ČVUT Praha, obor Energetika

Od roku1992 až do 1998 pracoval v IKEA Praha – nákupním oddělení pro Střední Evropu, jako technik vývoje a nákupu. Zde spolupracoval na vývoji nových výrobků, na projektech v oblasti řízení změn a zlepšování jakosti.

V letech 1998 až 2010 jako člen vrcholového vedení firmy Linet spol. s r.o. Slaný pracoval nejprve jako manažer jakosti, pak ve funkci ředitele nákupu a logistiky, od r.2003 jako technický ředitel zodpovědný za výzkum a vývoj produktů a technické know-how firmy. Po dobu svého působení ve firmě se zabýval budováním a nápravou procesů napříč odděleními firmy (například workflow obchodní zakázky, bezobslužné elektronické zásobování, řízení sortimentu, změnové řízení, optimalizace plánovacího systému, výběr informačního systému, revize systému kalkulací, vnitropodnikové účtování, projektové řízení).

V současnosti působí jako interim manažer a nezávislý konzultant v oblastech řídících procesů firmy, projektovém managementu a informačních systémů. Klienty bývají obvykle majitelé či výkonné vední firem. Jako projektový manažer a odborník v oblasti zdravotnických prostředků a elektromechanizmů se v poslední době zabýval také vedením mezinárodních vývojových projektů.

kontakt:
Stefanikova 1042, Unhost, 273 51
phone: +420 602 583 719
e-mail: jurka@10v.cz

Linked in profile